11111111 Antalya Psikolog - Psikolog Kerem Kürkçü

Psikolog Kerem Kürkçü

Psikolog Kerem Kürkçü

2013 yılında İstanbul Doğuş Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünden mezun olan Kerem Kürkcü, 2019 yılında Üsküdar Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Bağımlılık Danışmanlığı ve Rehabilitasyon Yüksek Lisans Programını tamamlamış ve Bağımlılık Danışmanı, Uzman Psikolog ünvanını almıştır.
Antalya’da özel bir hastanede AMATEM alanında iki seneyi aşkın bir süre alkol ve madde sorunu yaşayan hastalar ve aileleri ile çalışmıştır. 
Ayrıca Nurullah Bülbüller ve ekibi ile bu süre zarfında obezite hastalarına da hastane içinde ve sonrasında gerekli çalışmalarını yürütmüştür.
Her zaman içinde lise grubu öğrencileri ile çalışma isteği olduğundan dolayı Akdeniz Üniversitesi – Eğitim Fakültesinden Pedagojik Formasyon eğitimini tamamlamıştır.
Sonrasında Antalya’da çeşitli okullarda Okul Psikoloğu olarak görev yapmakta, çeşitli seminerler ve eğitim faaliyetleri içinde bulunmaktadır. Ayrıca bu okullarda öğrenci ve aile görüşmelerini birlikte yürütmektedir.
Bütün bunların yanında Matris Psikoloji Ailesinde bir süredir danışanlarını görmektedir.
Depresyondan panik atağa birçok farklı hasta grubuyla çalışmış son zamanlarda ergen ve yetişkin bireylerle bütüncül bir perspektif ile çalışmaktadır.
Kişilerarası İlişkiler Psikoterapisi, Duygu Odaklı Psikoterapi ve BDT gibi farklı psikoterapi akımlarını harmanlayarak danışanları ile çalışmalarını sürdürmektedir.
İleri düzeyde İngilizce bilmektedir.